5/5
5/5
5/5
5/5

Geyikli Apart Oteller

Geyikli apartları Çanakkale Ezine’ye bağlı Geyikli Beldesi’nde yaz kış hizmet vermektedir. Mutfaklı ev ortamında sunulan 1+1, 2+1 ve 1+0 apart daireleri Geyikli tatilinde aileler tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca Geyikli’ye feribotla 20 dakika mesafedeki Bozcaada’yı merak eden tatilcilerde daha ekonomik oldukları için Geyikli apart otellerinde konaklamaktadırlar.

Odunluk İskelesi’nde Bozcaada feribotları kalkış merkezi olan bilinen Geyikli bir durak değil bir tatil merkezidir. Turizmde artan yatırımlar sayesinde pansiyonculuk zamanla yerini apart otelciliğe çevirmiş denize sıfır ve kasaba içinde müstakil kiralık apart oteller gelişerek misafirlerin ihtiyaçlarından fazlasını sunmaya başlamıştırlar. Ata Demirer’in Geyikli’de çektiği Eyvah Eyvah isimli 3 sinema filmide bu şirin kasabanın ülke çapında tanınmasını sağlamıştır.

Geyikli Apart Otel Özellikleri

Kiralık evler müstakil binalarda hizmet veren uygun fiyatlı konaklama yerleridir. 1+1,2+1 ve 1+0 gibi farklı oda ve yatak sayısına sahiptiler. Kiralık evlerin apartlardan farkı az daireye sahip olmak ile birlikte ve daha çok ev ortamında oluşudur.  Araç gereçli mutfağa sahiptirler. Evlerin çoğu balkonlu, bahçeli ve klimalıdır. Mutfaklardaki ocaktaki tüp, elektrik, su, internet gibi giderlerin masrafları daire sahibi ile anlaşmaya bağladır. 

Kiralık daire odalarında baza başlıklı yataklar, TV, dolap, komodin, buzdolabı standart olarak yer almaktadır. Kiralık evlerin temizliği ilk gün için ev sahipleri tarafından yapılıp teslim edilmektedir. Kiralık evlerde günlük temizlik misafirlere aittir. Giriş saatleri 14:00 çıkış saatleri 11:00’dir. Bazı odalarda ahşap yatak, çekyat gibi farklı eşyalar sunulmaktadır. Odalar sıcak sulu olup banyo, WC’ye sahiptir. Bazı dairelerde klima yer almama durumu vardır. 

Günlük kiralık evler bahçeli, denize sıfır, denize yakın, müstakil şehir içinde gibi farklı konumlardadır. Bazı evler havuzludur.

Apart oteller müstakil binalarda otellere nazaran daha uygun fiyatlı konaklama yerleridir. 1+1,2+1 ve 1+0 gibi farklı oda ve yatak sayısına sahip apartların otelden farklı oluşu aslında araç gereçli mutfağa sahip olmalarıdır. Bir çoğu balkonlu ve klimalıdır. Mutfaklarında tüplü ocak ve diğer araç gereçler bulunmaktadır.

Odalarında baza başlıklı yataklar, TV, dolap, komodin, buzdolabı standart olarak yer almaktadır. Apart otellerin temizliği Geyikli’de apart sahipleri tarafından yapılıp teslim edilmektedir. Apart otellerde günlük temizlik misafirlere aittir. İsteğe bağlı olan günlük oda temizlikleri ücret karşılığında yapılır. Giriş saatleri 14:00 çıkış saatleri 11:00’dir. Bazı odalarda ahşap yatak, çekyat gibi farklı eşyalar yer alabilir. Odalar sıcak sulu banyo, WC’ye sahiptir. Bazı apartlarda klima yer almama durumu vardır. Su ısıtması çoğunlukla güneş enerjiden sağlanmaktadır. Denize sıfır yada deniz manzaralı apart otellerde yer almaktadır.

Doğal güzellikleri ile tanınan Geyikli uzun ve geniş plajı ile tatilciler tarafından yaz aylarında tercih edilmektedir. Uygun fiyatlı apart otelleri sizlere ekonomik bir o kadar konforlu tatil imkanı sunmaktadır. Denize sıfır, bahçeli, havuzlu ve bungalow tiplerinde apart oteller Geyikli’de hizmet vermektedir. 

Geyikli Apart Otel Fiyatları 2022

Geyikli apart otel fiyatları 2022 yaz sezonunda kişi başı 150 TL’den başlamaktadır. 2 kişi 300 TL’ye Geyikli’de günlük kiralık apart otel bulabilirsiniz. Geyikli’deki apart otellere erken rezervasyon yapabilirsiniz. Apart fiyatları otelin konumu, sunduğu imkanlar varsa kahvaltısına göre değişmektedir. Kahvaltı dahil apartlarda fiyatlar kişi başı 200 TL’den başlamaktadır. Bu apart otel fiyatları mayıs haziran fiyatları olup temmuz ve ağustos aylarında kişi başı konaklama bedelinde 50-100 TL arası fiyat artışları mümkün olmaktadır. Bayram dönemi için erken rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Geyikli Apart Otel Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Gecelik konaklama ücreti kişi başı ortalama 150-250 TL arasındadır.

Denize sıfır, bahçeli, havuzlu ve şehir manzaralıdır.

Sitemizdeki apart otellerin sayfalarında apart sahiplerinin telefonlarını arayarak rezervasyon yapabilirsiniz.

Tüm kiralık evlerin giriş saatleri 14:00 çıkış saatleri 11:00’dir.

5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
bicici-otel
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5